Ali Çetin

Biyografi

Hakkımda

Atatürk üniversitesi Matematik bölümünden 1996 yılında mezun oldum. 25 yıldır özel okul ve dersanelerde geometri anlatıyorum. 

Nasıl Fark Yaratırım ?

Geometri yapamıyorum, göremiyorum diyen kendisine güvenen arkadaşları bekliyorum.Her bir öğrencimin hazır bulunuşluk seviyesine ve temel bilgisine göre bir eğitim planı planlayarak,ihtiyacına göre bilgi paylaşımı ve bol soru çözümü,teknik öğretim ile başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum.

Öğretme Yöntemlerim

Grafik tablet kullanarak geometri dersi anlatıyorum. Ders föyleri kullanıyorum. Dersi öğrenebilmek için sevmek gerekir. Ama insan ancak yapabildiği dersi sever. sevecen ve cana yakın bir yapım var. geometriyi seviyorum ve severek anlatıyorum.1 tane doğru netin yüzlerce, binlerce ve hatta on binlerce kişinin önüne geçirdiğini bilerek Geometri sorusu çözmenin önemini fark etmiş oluyoruz. Kısacası, iyi bir üniversiteyi hedefleyen ama temeli olmayan ya da az temeli olan öğrencilerin Geometri sorularını atlamamaları konusunda önemli bir uyarıda bulunuyorum. Fazla vakit kaybetmeden sizleri bizbize derse bekliyorum.